HUNTER PARFUM AFRODİZYAKLI PARFUM AFRODİZYAK AŞK

HUNTER PARFUM AŞK AFRODİZYAK

Eros De Amor Afrodizyak Etkili Aşk ParfümüÖzel Gecelerinize Renk Katın!

Hayat sürprizlerle dolu, ne zaman kiminle karşılaşacağınız belli olmaz. Belkide az sonra birine rastlayacaksınız. O sizin dikkatinizi çekti, peki ya siz Onun dikkatini çekebilecek misiniz? İyi giyinmek önemlidir, ama sadece dış görünüş ile etkileme oranınız ne kadar yüksek olabilir ki?

Eros De Amor Parfümünü deneyin ve sürprizlere hazırlıklı olun.

Değişikliği o anda sizde fark edeceksiniz. Sadece bir kadını etkilemek için değil, günlük hayatınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eros Afrodizyaklı Aşk Parfümünü alanlar, hallerinden memnun ve amaçlarına ulaşmış görünüyorlar. Sosyal çevrenizde de, gözler sizin üzeriniz de olabilir. Kısaca ün kazanacaksınız, beklide soranlara söylemekten kaçacaksınız. Ne de olsa üzerinizdeki ilgiyi başka biri ile paylaşmak istemezsiniz.

Eros Afrodizyaklı Aşk Parfümü mucizesiyle, aşkı yeniden keşfedin. Hayatınız boyunca hayalini kurduğunuz ilgiyi çok kısa sürede yakalayabilirsiniz. Eros aşk parfümü, hormonları harekete geçirerek, sizi onun için çekici hale getirir.

Çok hoşlandığınız bir kadının sizin yanınızda olmaması için hiçbir sebep yok. Şu an size olanaksız gibi görünebilir. Ancak Bu Eros Aşk Parfümü İle Mümkün Olabilir !

Bir kadının erkekte yüz ve vücut hatlarından önce aradığı çok ince ve önemli bir ayrıntı daha vardır ki; bu da KOKU’dur. Erkeği özgür ve özgüven sahibi yapan en büyük faktörlerden birisidir koku… Erkek; kullandığı kokunun duyu organlarına etkisi ile hareketleri, bakışları, düşünceleri, yürüyüşü, konuşması değişir ki koku aslında kişinin karakterinin bir sembolüdür.

İlk sıktığınız anda önce kendinize dahi aşık olabilirsiniz!
Bu koku sizde olduğu sürece, bir kadın için “MUHTEŞEM OLABİLİRSİNİZ”

Unutmayın, Herşey Unutulur Ama Kokunuz Asla Unutulmaz !!!
Kokunun Bıraktığı Etkiyi Bakışlardaki Farklılıklardan Kendiniz Keşfedeceksiniz…

HEMEN SATIN ALIN, SIKIN VE DIŞARI ÇIKIN.
KENDİNİZİ YENİDEN KEŞFEDİN!


Ferolle Parfümü boynunuza, kulak arkasına, ense bölgenize uygulayabilirsiniz.

Dirsekle bilek arasına veya vücudunuzun herhangi bir bölümüne uygulayabilirsiniz

Her hangi bir zamanda, gündelik yaşamda, sosyal aktivitelerde kullanabilirsiniz.

Kullanım esnasında şişeyi dik tutarak püskürtünüz. Göz teması halinde bol su ile yıkayınız.

Yanıcıdır. 50 C’nin üzerindeki ısıdan vegüneş ışığından koruyunuz.

Ferolle parfüm yardımcı bir üründür ve etkisi kişiden kişiye farklılık gösterebilir.HEMEN SİPARİŞ VERİN

Kullanıcı Yorumları

Ferolle aşk parfümünü kullanıp yorumunu bizlere ileten, kullanıcıların yorumlarını okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Yorum Gönder

 • Serkan Dağdelen    Ben arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine aldım etkisi de faydasını gördüm. Gerçekten dedikleri kadar varmış. Biz kadınları etkilemek için boşuna uğraşıyormuşuz adamlar olayı etkileyici koku ile çözmüşler. Memnuniyetimi dile getirmek adına bu yorumu yazıyorum.
 • Ahmet Çam      20 yıldır evliyim karımı çok seviyorum fakat bir süredir aramızda bir soğukluk vardı iletişim kurmakta problem yaşıyorduk. İnternet üzerinde araştırma yaptığım sırada Ferolle aşk parfümü diye bir ürün buldum. Biraz araştırdım ve ardından sipariş vermeye karar verdim. Ürün geldi yaklaşık bir haftadır kullanıyorum ve etkisini çok kısa sürede gördüm. Karım ve diğer kadınların dikkatini çekmeyi başardım. Bu parfüm sayesinde aramızdaki soğukluk bitti.
 • Ayça Kaya      Erkek arkadaşımın kullanmış olduğu parfüm çok hoşuma gitmiyordu bir arkadaşımda bu kokuyu duydum ve çok hoşuma gitti. Hemen Ferolle aşk parfümü siparişi verdim ve erkek arkadaşıma hediye ettim. Kendisi de çok beğendi. Resmen ona bir kez daha âşık oldum ama şöyle kötü bir durum yaşıyorum bir kafeye gittiğimizde içerideki kızların gözleri erkek arkadaşımın üzerinde sanki. Gerçekten çok kaliteli ve kalıcı bir parfüm olduğunu düşünüyorum.
 • İbrahim Yatkın      Hep içine kapanık ve kadınlara açılamayan bir erkek oldum. Bu yaşıma kadar bu konu hakkında oldukça fazla sıkıntı çektim. Daha sonra Ferolle afrodizyak parfüm karşıma çıktı. Bir aydır sürekli kullanıyorum ve kesinlikle işe yarıyor. Okula giderken ya da arkadaşlarımla bir yere gideceğimiz zaman kullanıyorum ve sanki ortamdaki tüm kadınların gözü bende. Bu parfüm sayesinde hem kendime güvenim geldi hem de artık bir sevgilim var.
 • Umut Batmaz     Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ferolle afrodizyak parfüm aldım ve bir süredir kullanıyorum. Girdiğim her ortamda kadınların dikkatini çekiyorum. İyi ki arkadaşıma güvenmişim ve satın almışım diyorum. Sayesinde artık kadınlarla yakınlaşabiliyorum. Parfümüm az kaldı maaşı alınca birkaç şişe daha alacağım. Henüz kullanmayan tüm arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.
 • Emine Doğru    Eşimle mutlu bir evliliğimiz vardı ve her şey normal gidiyordu. Bir süre sonra eşime karşı aşırı derecede ilgi duymaya başladım. Ne olduğunu anlamam biraz vakit aldı ama buldum. Sen parfümünü değiştirdin bu parfümde ne var diye sordum. Ferolle parfüm dedi fazla anlatmadı. Sonra araştırdım bir baktım afrodizyak etkili parfümler satan bir site buldum ve anladım neden böyle olduğunu. Tabi ki kızmadım ona çok mutlu oldum benim için böyle şeyler yapmasına. Herkese tavsiye ederim gerçekten biz bayanlar üzerinde son derece etkili bir parfüm.
 • Ömer Ünal    Kadınlar ile iletişim kurma konusunda gerçekten son derece başarısız bir insandım ve bu beni çok üzüyordu. İnternetten araştırırken Ferolle ile ilgili yorumları buldum. Denemeye karar verdim bende. Hemen internet sitesine girerek satın aldım 2 gün sonra geldi. Akabinde kullanmaya başladım. Kadınların bana karşı ilgisi gerçekten artmıştı. Artık bende eskisi gibi utangaç değilim. Gerçekten mucize gibi bir ürün uzun süredir hoşlandığım fakat hiçbir şey yapamadığım kadın ile artık beraberiz. Ferolle parfümü daha önce kullanmayan herkese kesinlikle tavsiye ederim.
 • Caner Güler    Ferolle afrodizyak parfüm hakkında bir bilgim yoktu. Bir arkadaşımın tavsiyesi sonrasında merak ettim ve denemek için bir tane satın aldım. Kullanmaya başladım ve gerçekten etkisini gördüm. Girdiğim tüm ortamlarda kadınların dikkatini üzerime çekebiliyorum ve bu beni gerçekten çok mutlu ediyor. Daha önce kullanmayanların da kullanmasını tavsiye ederim.
 • Mahmut Mutlu    Eşimle tam 25 yıllık evliyiz gayet güzel bir ilişkimiz vardı. Ancak son zamanlarda bir soğukluk vardı aramızda ve bu sorunu çözemiyorduk. Afrodizyak etkili parfümler olduğunu daha önce duymuştum. Araştırdım ve Ferolle’yi buldum hakkında yapılan yorumları okudum ve sipariş verdim. Ürün gelir gelmez kullanmaya başladım ve gerçekten ilişkimin eskisi gibi olmasını sağladı. Karım benimle yeni evlendiğimiz zamanlardaki gibi ilgileniyor. Bu parfüm evliliğimi kurtardı resmen.
 • Buğra Bilir    Kadınlar ile ilişki kurma konusunda çok problem yaşayan bir insandım ve gerçekten dışarıya çıkmak istemiyordum. Yaşadığım bu problem beni üzüyordu çözüm aradığım sırada internetten Ferolle’yi buldum. Biraz araştırdım, yapılan yorumları okudum ve almaya karar verdim. Ürünün gelmesinin ardından kullanmaya başladım ve hemen sonucunu göstermeye başladı. Kadınların bana olan ilgileri değişti ve bu da benim kendime olan güvenimi oldukça fazla arttırdı. Gerçekten çok kaliteli ve başarılı bir ürün olduğunu düşünüyorum. Ferolle aşk parfümü daha önce kullanmayan tüm erkeklere tavsiye ediyorum
 • Mustafa Öztürk    Her zaman içime kapanık ve kadınlarla konuşamayan bir erkektim. 24 yaşındayım hiç kız arkadaşım olmamıştı. Bu konuda gerçekten çok üzülüyordum. İnternette araştırmaya başladım ve Ferolle afrodizyak parfümü buldum. Denemek için satın aldım ve kullanmaya başladım. Kesinlikle işe yaradığını düşünüyorum. İşe gittiğimde arkadaşlarım hemen fark etti. Kadınların bana karşı ilgisi gerçekten cesaretimi arttırdı. Artık kadınlarla konuşabiliyorum hatta bir kız arkadaşım bile var. Ferolle sayesinde çok mutluyum.
 • Avni Cevher    Ferolle Parfüm siparişimden bir gün sonra elime ulaştı. Anlatıldığından çok daha güzel ve kokusu müthiş. Metrobüste çoğu bayan bana ilgi ile baktı. Tanışmak isteyenler bile oldu valla utandım. Bu kadarını bende beklemiyordum çok memnun kaldım. Mükemmel bir etkiye sahip. Bundan sonra sürekli alacağım.
 • Sedat Aktuğ    Ferolle aşk parfümünü sipariş verirken gerçekten böyle bir şey var mıdır acaba diye tereddüt halindeydim fakat mağaza yetkilisi beni bilgilendirdi. Aynı gün siparişimi adresime gönderdiler. Ne yalan söyleyeyim ürün anlatıldığından çok daha güzel ve kalıcı bir kokuya sahip. Asıl mesela olan etkisi ise mükemmel. Anlatılmaz yaşanır. Kısacası ürünü kesinlikle tavsiye ederim.
 • Serkan Dağdelen    Ben arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine aldım etkisi de faydasını gördüm. Gerçekten dedikleri kadar varmış. Biz kadınları etkilemek için boşuna uğraşıyormuşuz adamlar olayı etkileyici koku ile çözmüşler. Memnuniyetimi dile getirmek adına bu yorumu yazıyorum.
 • Ahmet Çam      20 yıldır evliyim karımı çok seviyorum fakat bir süredir aramızda bir soğukluk vardı iletişim kurmakta problem yaşıyorduk. İnternet üzerinde araştırma yaptığım sırada Ferolle aşk parfümü diye bir ürün buldum. Biraz araştırdım ve ardından sipariş vermeye karar verdim. Ürün geldi yaklaşık bir haftadır kullanıyorum ve etkisini çok kısa sürede gördüm. Karım ve diğer kadınların dikkatini çekmeyi başardım. Bu parfüm sayesinde aramızdaki soğukluk bitti.

Afrodizyak ve Feromon Nedir

Afrodizyak, cinsel olarak uyarılmaya vesile olabilen maddelere verilen genel isimdir. Yunan mitolojisinde aşk ve güzellik tanrıçası olarak bilinen Afrodit’den gelen Afrodizyak; bitkilerin tohumlarında, bazı meyve ve sebzelerde, bitki köklerinde, deniz ürünlerinde ve bazı yağların içerisinde bulunur. Afrodizyağın yutulan, içilen, yenilen, sürülen, koklanan ve sıkılan birbirinden farklı versiyonları vardır.

Bunlardan bazısı kişinin kendi performansı açısından kendisine etki etmesi amacıyla, bazıları da FEROLLE PARFÜM de olduğu gibi karşı cinsin duyularını harekete getirip kendine çekme hususunda, kullanan kişiye yardımcı olabilmektedir. Bilimsel olarak kanıtlanmış afrodizyak etkisinin koku ve parfüm olarak kullanılan versiyonlarına afrodizyak parfüm isminin yanı sıra feromonlu koku veya feromonlu parfüm de denilebilmektedir. Ancak bu ürünlerin yardımcı ürün olduğunu unutmamak gerekir.

Afrodizyaklı feromon parfümler eski Yunan tarihinden, on yıl öncesine kadar sadece kadınlar tarafından biliniyor ve kullanılıyordu. Günümüzde ise erkekler tarafından da adı afrodizyak etkili parfüm olarak adlandırılarak kullanılmaya başlandı.

Bu feromonlu parfüm olarak bilinen afrodizyak etkili parfümün amacını özetlemek gerekirse; erkekler bu parfümleri, çaba sarf etmeden ve garantili şekilde, kadınları etkileyebilmek ve tavlayabilmek için kullanıyor diyebilir ve afrodizyak parfümlerin son derece olumlu sonuçlar verebildiğini yapılan testlerin olumlu sonuçlarına dayanarak söyleyebiliriz.

Ferolle Parfüm de bu parfümlerden biridir ve bahsi geçen konuda erkekler için üretilmiş yardımcı bir üründür. Ferolle Parfüm sizin, kadınlara daha kolay yaklaşmanıza ve sonuca ulaşmanıza yardımcı olabilecek profesyonel bir üründür.
Kısa süreli
tanıtım fiyatıyla
499 TL149 TLHEMEN SİPARİŞ VERİN

Hemen arayın, telefonda sipariş verin!

Müşteri temsilcilerimiz ile telefonda görüşerek, ürün hakkında bilgi alabilir, yeni sipariş verebilir veya mevcut siparişinizin kargo durumunu öğrenebilirsiniz. 0212 909 0 321

Sıkça Sorulan Sorular

+Ferolle Parfümün Etkisi Gerçek mi?

+Ferolle Parfüm Kimler İçin Uygundur?

+Ferolle Parfümden Memnun Kalmazsam İade Edebilirmiyim?

+Ferolle Parfüm Orijinal midir ?

+Kokusu Kalıcı Mıdır ?

+Yan Etkisi Var Mıdır ?

+Ferolle Kaç Kullanımlıktır?

+Ferolle Ne Zamandır Piyasada?

+Nasıl Sipariş Veririm?

+Ürünü Nasıl Teslim Alacağım?

+Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

+Gizlilik Prensibiniz Nasıl İşliyor?

+Kargo Ücreti Var mı?

+Ürününüzü Parfümeri ve Kozmetik Mağazalarında Bulabilir Miyim?

+İleride Tekrar Sipariş Vermek İstersem Ne Yapmam Lazım?

+İleride Tekrar Sipariş Verirsem İndirim Yapar mısınız?

+Sipariş Verdiğim Ürünü Teslim Almazsam Ne Olur?

+Merak Ettiğim Soru Burada Yer Almıyor Ne Yapmam Lazım?

Hemen arayın, telefonda sipariş verin!

Müşteri temsilcilerimiz ile telefonda görüşerek, ürün hakkında bilgi alabilir, yeni sipariş verebilir veya mevcut siparişinizin kargo durumunu öğrenebilirsiniz. 0212 909 0 321

ÜCRETSİZKARGO

Müşterileri memnuniyetini arttırmak adına tüm siparişlerde kargo ücretini firmamız karşılamaktadır.NAKİT & KREDİ KARTIKAPIDA ÖDEME

Siparişinizin ödemesini kargo size ulaştığında ister nakit ödeme isterseniz kredi kartınız ile yapabilirsiniz.GİZLİPAKETLEME

Siparişiniz içeriği belli olmayacak şekilde paketlerek faturası ile birlikte yurtiçi kargo ile adresinize gönderilmektedir.İADEDEĞİŞİM

6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanun kapsamında geri iade ve değişim hakkınız mevcuttur.MÜŞTERİ HİZMETLERİ

BİLGİLENDİRME

GENEL İSTATİSTİKLER

İstatistikler veritabanından anlık olarak çekilmektedir.750261Toplam Satış
577Bugünki satış

85887Sabit Müşteri
373Kişi sitede online

FEROLLE HAKKINDA KISA BİLGİ

İlk izlenim önemlidir. Koku duyuları gelişmiş olan kadınlar iletişim kuracakları erkekleri seçerken özellikle parfüm tercihlerine dikkat etmektedir. Doğru bir parfüm tercih etmek, kadınlar ile daha özgüvenli ilişkiler kurmanızda yardımcı olacaktır. Ferolle Parfüm Afrodizyaklı Aşk Parfümü hayatınızı kolaylaştıracak bir yan üründür. Erkeksi kokusu ile kadınları etkilemenize ve varlığınızı belli etmenize yardımcı olacaktır. Parfüm erkeğin imzasıdır. Siz de imzanızı Ferolle ile atabilirsiniz. Kalıcı kokusu sayesinde gündelik yaşamın mücadelesine teslim olmayın. Ferolle Erkeği olun, Rahatlayın! Kokunuz ile Fark edilin! Kokunuz ile Fark yaratın!

Salmon Canapés
Smoked salmon topped with crème fraîche, dill and capers
$15.00

Pork Rillettes
With quick pickle of dried apricots and pistachio crumble
$14.00

Provençal Vegetable Tart
With seasonal vegetables
$12.50

Mini Tartes Flambées
Traditional Alsatian dish made with home-smoked bacon and onions
$12.50

Erkeğin kokusu; erkeğin özgüvenini yükseltirken, kadınlarında dikkatini çekerek o erkeği, kadına karşı cazip kılan faktörlerden en önemlisidir. Kadınlar, erkeklerin kokularına aşırı derecede önem verir hatta kokularına alışır ve vazgeçemezler.

Sizi özlerken aslında sizden çok, teninizi ve kokunuzu özlerler. Uzmanlar tarafından bu mantıkla açıklanan duruma, kokunun çekim gücü veya afrodizyak etkisi denmektedir. Ferolle Afrodizyak Parfüm’de bu çekim gücüne sahip yardımcı bir üründür.

Ferolle etkili ve faydalı formülüyle ilk sıktığınız andan itibaren yolda, metroda, otobüste veya herhangi bir mekanda 5 metre civarındaki tüm bayanların ilgisini üzerinize çekmenize yardımcı olur.

Fricassée of Wild Mushrooms
Braised wild mushrooms served with seaweed and liquid nitrogen
$14.50


Mains

Coq au Vin d’Alsace
Chicken cooked in Riesling with onions, mushrooms and herbs
$25.50

Bouillabaisse
Traditional Provençal fish stew, with shrimp, mussels, clams and monkfish
$26.00

Sole Meunière
Pan-fried sole in butter and served with brown butter sauce, parsley and lemon
$28.00

Côte de Boeuf
60 days aged rib steak, pepper sauce, fondant potatoes
$31.00

Duck à l’Orange
Roasted duck breast with crispy skin and velvety citrus sauce
$26.50

Pea and Asparagus Risotto
With goat’s cheese, rocket and baby shoot salad
$22.00


Desserts

Chocolate Macarons
A classic French delicacy, filled with rich chocolate ganache
$12.00

Crêpe Suzette
Delicate crêpe in buttery, orange sauce; served flambé
$13.00

Praline Cake
Multi-layer praline and chocolate cake with caramel cream cheese
$12.00

Tarte Tatin
Sticky caramel sauce with apples, served with whipped cream
$12.00

Lemon Tart
zesty lemon tang, creamy custard and topped with meringue
$12.00

Trio of Fruit
Blueberries, strawberries, raspberries, plums and passion fruit
$28.00


Our fish is responsibly caught from sustainable sources.

%d blogcu bunu beğendi: