Sıkça Sorulan Sorular

Hunter Parfümün etkisi gerçek mi?

Hunter Parfüm, karşı konulamaz çekici bir erkek olmanız hususunda size yardımcı olur. Hunter parfümün etkisini göstermesi hususunda iade garantisi dahi sunabiliyoruz. Amacınız çevrenizdeki bayanları etkilemek ve onların size yakınlaşmasını sağlamaksa, doğru ürünü bulduğunuza emin olabilirsiniz. Fakat HunterParfüme yardımcı ürün dememiz ilgili mevzuat gereği daha doğru olacaktır.

Hunter Parfüm kimler için uygundur?

Sevgilim yok, eşimle aram kötü, karşı cinse uzağım, çekici değilim, bana bakmıyorlar, yalnızlıktan sıkıldım, mutsuzum, ilgi bekliyorum, kız arkadaşım yok tarzında düşüncelere sahip kişiler yanı sıra hoşlandığı bayanı; uğraş sarf etmeden, masraf etmeden, ikna etmeye çabalamadan, kendine çekmek isteyenler için uygun olan yardımcı bir üründür.

Hunter Parfümden memnun kalmazsam iade edebilir miyim?

Hunter Parfüm iade garantilidir. Eğer ürünümüzden memnun kalmazsanız şişesine ve kutusuna zarar vermeden, parfüm miktarını eksiltmeden, 1 hafta içerisinde iade edebilirsiniz. 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanun kapsamında iade hakkınız mevcuttur.

Kokusu kalıcı mıdır?

Hunter Parfüm, içerisinde barındırdığı yüksek esans oranı sayesinde teniniz ile özdeşleşerek, üç güne kadar kalıcılığını korumaya çalışır. Gün içinde terlemeniz ya da rüzgarlı ortamda bulunmanız bu süreyi kısaltabilir.

Hunter Parfüm kaç kullanımlıktır?

Hunter Parfüm 60 ML dir ve kullanım süresi kişiden kişiye değişmektedir. Normal kullanımda iki ay boyunca fazlasıyla yetecektir. Bu süre kullanıma göre artış veya düşüş gösterebilir bu tamamen size bağlı bir durumdur.

Nasıl sipariş veririm?

Sitemizde bulunan whatsapp iletişim numaramızı veya “SİPARİŞ VER” butonunu kullanarak yönlendirileceğiniz sayfada, sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurup formu göndermenizin ardından müşteri temsilcilerimiz sipariş onayı için size geri dönüş yapacaktır, görüşme sırasında siparişiniz tarafınızca onaylandığında içeriği belli olmayacak şekilde özenle paketlenerek adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilecektir.

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Müşteri memnuniyeti adına kapıda ödeme sistemi ile çalışıyoruz. Ödemenizi, ürünü size getiren kargo personeline yani kurye ye ister nakit ödeme, isterseniz kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Kargo Ücreti var mı?

Kargo ücreti 15 TL dir fakat müşteri memnuniyeti adına bu ücreti firmamız karşılamaktadır. Size yansıtılacak her hangi bir kargo ücreti ya da ekstra ücret söz konusu değildir.

Merak ettiğim soru burada yer almıyor, ne yapmalıyım?

Aklınıza takılan diğer sorular için ve müşteri temsilcilerimizi arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 0545-422-04-34

%d blogcu bunu beğendi: